PROHLÁŠENÍ Grand Prix Monaco 2026

Penalizace, chaos a rozhořčení vedoucí k protestu ze strany Alpine, to byla kulisa, před níž členové týmu a piloti sdělovali fanouškům své názory a dojmy z jedné z nejtěžších, nejikoničtějších a nejméně předvídatelných tratí.

PROHLÁŠENÍ PO KVALIFIKACI GP MONACA 2026

Tradičně na jedné straně nadšení, na druhé zklamání, ale nejvíc čiší z výpovědi pilotů a zástupce týmu Aston Martin, jehož pád stále pokračuje. Co tedy zaznělo před samotným závodem?

PROHLÁŠENÍ PO GP KANADY 2026

Mnozí se určitě na prohlášení, zejména v případě Mercedesu, těšili, ale žádné drama se nekonalo - čas je milosrdný a vyšší zájmy nějaké emoce rychle uhladí. Pojďme si tedy projít, jak viděli GP Kanady piloti a zástupci týmů.

PROHLÁŠENÍ – GP USA 2026 (Miami)

Ostrůvek v poli zahálení - čtyři neděle před a dvě po Grand Prix USA - a zástupci týmů a jezdci si dávali s vyjádřením na čas. Ale není divu - americký závod nám přinesl opět kontroverzní momenty a nelze se chlácholit jen tvrzením, že dotyční určitě vědí, co dělají.

PROHLÁŠENÍ po sprintu a kvalifikaci GP USA 2026 (Miami)

Zatímco se na USA valí povětrnostní nepohody a start byl z toho důvodu o tři hodiny posunut, piloti a zástupci týmů se mohli vyjádřit k dosud absolvovaným zásadním momentům na americkém kontinentu.

PROHLÁŠENÍ PO GRAND PRIX JAPONSKA 2026

MERCEDES Kimi Antonelli, 1. místo: Skvělý pocit získat druhé vítězství! Začal jsem špatně a nadával si, že jsem ztratil tolik pozic. Když jsem ale jel na středně tvrdé směsi ve volném vzduchu, dokázal jsem tempo výrazně zlepšit. Měl jsem štěstí na načasování SC, což mě posunulo do vedení; hodně mi to usnadnilo život! Kdo ví, co...

PROHLÁŠENÍ po kvalifikaci – GP Japonsko 2026

Dnes poněkud později než obvykle, navíc těsně před změnou zimního času na letní, ale podívejme se, jak viděli kvalifikaci třetího závodu letošního ročníku šampionátu F1 piloti a zástupci stájí.

PROHLÁŠENÍ – GRAND PRIX ČÍNY 2026

Prohlášení po druhém závodě samozřejmě bylo plné gratulací nováčka ve Zlaté knize vítězů GP F1, ale také bylo dost těch, co měli hodně důvodů vysvětlovat. Jak se s tím piloti a zástupci týmů popasovali?